Szorowarki jednotarczowe

 

Szorowarki

Twarde i gładkie powierzchnie takie jak m.in. kamień, PCV, parkiet czy lastriko wymagają czyszczenia z pomocą specjalnego sprzętu. By nadać im odpowiedni połysk oraz pozbyć się zanieczyszczeń, przydatna jest przede wszystkim szorowarka. Urządzenie to pozwoli na dokładne wyszorowanie i wyfroterowanie powierzchni i nadanie im czystego i estetycznego wyglądu na długi czas.

Jeśli potrzebna jest Państwu dobra szorowarka, w ofercie POOLMAR znajdziecie szeroki wybór nowoczesnego sprzętu na najwyższym poziomie jakości. Każde spośród tych urządzeń sprosta nawet najwyżej postawionym oczekiwaniom. Oferujemy pochodzące od znanych i cenionych marek (SL oraz Jolly) szorowarki o zróżnicowanej konstrukcji oraz dodatkowych akcesoriów. Znajdą u nas Państwo m.in. produkty takie jak szorowarka z dodatkowymi miękkimi szczotkami czy bonetami, które pozwolą dodatkowo na pielęgnację i pranie wykładzin dywanowych i tym podobnych pokryć podłoża.

Wszystkie szorowarki w naszej ofercie:

- posiadają zbiorniki z ręcznym dozownikiem płynu czyszczącego, podawanego bezpośrednio na szczotkę,
- są kompatybilne z różnego rodzaju tarczami i padami – zarówno twardymi tarczami ściernymi, jak i tymi miękkimi służącymi do polerowania,
- są łatwe w obsłudze,
- wyróżniają się niezawodną konstrukcją, pozwalającą na efektywną pracę przez lata.

Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej lub złożyć zamówienie na ten sprzęt – prosimy o kontakt. Czekamy na telefony i maile: doradcy POOLMAR z chęcią pomogą dobrać urządzenie odpowiednie do indywidualnych potrzeb.

SZOROWARKI SL
 
SZOROWARKI JOLLY