MEDI-SEPT

 Od maraca 2014 r nasza firma rozpoczęła współpracę dystrybutorską z czołowym polskim producentem środków do utrzymania czystości firmą MEDI-SEPT.

Przedstawiamy wizytówkę firmy MEDI-SEPT:

Jesteśmy jednym z największych producentów i dystrybutorów profesjonalnych środków utrzymania higieny w Polsce. Mamy wielu partnerów handlowych w Europie i w Krajach Azjatyckich, co pozwala nam na dynamiczny i wszechstronny rozwój oferty handlowej. Nasza firma powstała w 1994 roku i obecnie posiada sieć Doradców Handlowych na terenie całego kraju. Zajmujemy się produkcja oraz kompleksową dystrybucją profesjonalnych systemów do utrzymania higieny.

Głównymi odbiorcami naszych towarów są:

  • szpitale i przychodnie,
  • sklepy medyczne,
  • hurtownie środków czystości,
  • firmy sprzątające,
  • klienci instytucjonalni: hotele i restauracje, szeroko rozumiana służba zdrowia, instytucje pomocy społecznej, zakłady przemysłowe, urzędy, szkoły, wojsko.

W 2011 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością dla wyrobów medycznych. Uzyskaliśmy certyfikat ISO zgodnie z normą EN ISO 13485 w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów dezynfekcyjnych przeznaczonych do inwazyjnych i nieinwazyjnych wyrobów medycznych.

 

Nasza oferta obejmuje produkty z naszej linii produkcyjnej jak również produkty znanych polskich i zagranicznych marek w zakresie preparatów do dezynfekcji, produktów do utrzymania czystości w obiekcie oraz szeroki wybór artykułów papierowych, dozowników, sprzętu i maszyn do sprzątania. Ostatnie lata naszej działalności cechuje szczególnie dynamiczny rozwój oferty produktowej pod własnymi markami.

 

W 2004 roku wprowadziliśmy do sprzedaży kompleksową gamę produktów do utrzymania higieny wnętrz pod własną marką MEDICLEAN.

 

Następne lata przyniosły kolejne nowości w ofercie produktowej firmy. Pod własną marką STERI-linewprowadziliśmy do obrotu jednorazowe wyroby medyczne (opakowania do sterylizacji oraz materiały do stomatologii).

 

W 2011 roku wprowadziliśmy do obrotu produkty do dezynfekcji pod własną marką MEDI-line. Stale poszerzamy paletę oferowanych przez nas produktów uważnie analizując tendencje na rynku i wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów i Partnerów Handlowych stale poszerzamy paletę oferowanych przez nas produktów."

 

GAZETKA PROMOCYJNA MEDICLEAN

 

 

 

 

 

 

 

Napisz do nas
Aby wysłać wiadomość do odkurzanie-przemyslowe.pl skorzystaj z formularza.