Centralne odkurzanie przemysłowe

Centralne odkurzanie przemysłowe w dobrej cenie!

Wszędzie tam, gdzie zastosowanie mobilnych odkurzaczy jest niemożliwe, przydatne okazują się rozwiązania takie jak centralne odkurzanie przemysłowe. Instalacja tego typu pozwala zbierać duże ilości odpadów na kilku poziomach jednocześnie, a przy tym nie wymaga przenoszenia ciężkiego sprzętu.

Centralne odkurzanie przemysłowe pozwala:

 przyspieszyć proces sprzątania,
 zbierać duże ilości odpadów różnego typu – nawet takich, które mogą uszkodzić standardowy odkurzacz,
 sprawniej pozbywać się odpadów.

Decydując się na współpracę z nami, stawiają Państwo na doświadczonego specjalistę, który w dziedzinach takich jak centralne odkurzanie przemysłowe jest ekspertem. Zamówią Państwo u nas kompletny system odkurzania przemysłowego. W skład takiego systemu wchodzą:

 jedna lub kilka jednostek ssących przyłączonych do elektronicznego panelu kontrolnego,
 sekcja filtracyjna z jednym lub kilkoma silosami,
 rurociąg, łączący wszystkie elementy instalacji,
 zestaw akcesoriów z wężami giętkimi do zbierania zanieczyszczeń.

Firma RGS Impianti może zaproponować rozwiązanie we wszystkich sektorach produkcji. 

Aby wstępnie określić  koszt systemu centralnego niezbędne są następujace dane: rodzaj zbieranego materiału, ciężar właściwy, odległości w poziomie i pionie od planowanego miejsca usytuownia jednoski, ilość zbieranego materiału na godzinę, ilość planowanych punktów ssących, ilość jednocześnie pracujacych punktów. Bardzo pomocny jest szkic pomieszczeń. Informacje te  prosimy przesyłać na adres poolmar@poolmar.pl  lub prosimy o kontakt telefoniczny 22 868 46 67    kom. 601792402