Przenośniki pneumatyczne

Przenośniki pneumatyczne - przemysłowe

Wszędzie tam, gdzie konieczny jest szybki przesył produktów – ich przeniesienie na krótkie lub dłuższe dystanse, przydatne okazują się przenośniki pneumatyczne. Za ich pomocą możliwy jest transport substancji: sypkich, proszkowych  oraz granulatów w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym. Dzięki funkcjonalnej konstrukcji, przenośnik pneumatyczny gwarantuje, że przesył następuje szybko i profesjonalnie – bez stwarzania zagrożenia.

Nowoczesne przenośniki pneumatyczne najlepszej marki

W ofercie POOLMAR czekają na Państwa scentralizowane systemy RGS Impianti – marki cenionej na całym świecie. Są to przenośniki przemysłowe, które umożliwiają transport surowca bezpośrednio z miejsca magazynowania do maszyny produkcyjnej. 

Rozwiązanie takie przynosi wiele korzyści. Pozwala:

- kontrolować i centralnie zarządzać ciągłym cyklem pracy - dzięki zastosowaniu mikroprocesora, 
- sprawdzać wszystkie funkcji instalacji dzięki prostemu w obsłudze panelowi kontrolnemu,
- zminimalizować liczby części składowych,
- szybko dostosować się do zmian cykli pracy,
- rozbudowywać system dzięki konstrukcji opartej na modułach.

Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym ciągu fabrycznym, upraszczając pracę i czyniąc ją bardziej efektywną. Rozwiązania oferowane przez RSG Impianti to gwarancja zaawansowanej technologii – o wytrzymałej konstrukcji, gwarantującej niezawodność na wiele lat. System RSG Impianti, który znajdą Państwo w naszej ofercie składa się z wielu elementów. Są to:

- jednostka zasysająca,
- zasobnik,
- zawór pneumatyczny do zasysania,
- zawory pneumatyczne do kontroli przepływu produktu,
- zróżnicowane rury, złączki, szybkozłączki dostępne w wersjach ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej,
- zwrotnice,
- zawory pneumatyczne do opróżniania i oczyszczania przewodów,
- panel kontrolny – pozwalający wykluczyć zasobniki, przeprowadzać automatyczne testy,  kontrolować cykle operacyjne oraz sygnalizować uszkodzenia.

Jest to więc komplety zestaw automatyzujący pracę i troszczący się o bezpieczeństwo stosowanych procedur. Oferujemy zarówno wersje zasilone prądem jednofazowym, jak i prądem trójfazowym.

Dlaczego warto współpracować z POOLMAR?

W branży związanej z automatyką przemysłową i odkurzaniem przemysłowym działamy od wielu lat. Współpracując z najlepszymi producentami sprzętu w tych kategoriach, dostarczamy niezawodnych rozwiązań na najwyższym poziomie jakości. Wybierając je, mogą Państwo oczekiwać najlepszej pracy na długie lata. 

Nasi specjaliści zagwarantują:

- kompleksową obsługę techniczną – nasze doradztwo pozwoli wybrać sprzęt najlepiej wpisujący się w indywidualne potrzeby,
- sprawną realizację zleceń – staramy się dostarczyć każdy przenośnik przemysłowy w możliwie najkrótszym czasie,
- solidną pracę – z dbałością o każdy detal,
- indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta,
- rozsądny poziom cenowy.

Jeżeli chcą Państwo poznać więcej szczegółów dotyczących oferowanych przez nas podnośników przemysłowych i innego sprzętu, prosimy o kontakt. Nasi doradcy z chęcią udzielą pełnej informacji i przygotują spersonalizowaną ofertę. Pracujemy przede wszystkim na terenie miasta Warszawa, jednak realizujemy także zlecenia Klientów z innych regionów Polski. 

Zapraszamy do współpracy!

W celu uzyskania informacji zapytania prosimy kierować na adres poolmar@poolmar.pl