UNIVAC

 

 Zapraszamy do zapoznania się z  przemysłowymi odkurzaczami bardzo dużych mocy  

Pierwsze produkty marki UniVac wprodukowano w 2002 roku jako alternatywna gałąź  produktów w innej spółce działającej w dziedzinie budowy  urządzeń dla odlewni. Wkrótce potem, asortyment produktów został zróżnicowany i nastąpił szybki rozwój firmy. W rezultacie w 2006 roku powstała nowa spółka UnivacSR-L w celu zaspokojenia popytu rynkowego w czyszczeniu przemysłowym sektora produkcji.

Bardzo ważnym celem dla Univac jest oczyszczenie środowiska pracy, dlatego projektuje i dostarcza wysokiej jakości i zróżnicowany asortyment przemysłowych odkurzaczy dużych mocy, napędzanych silnikami spalinowymi na olej napędowy lub elektrycznymi. Wersje mobilne i stacjonarne, z bardzo niskim poziomem hałasu i  możliwością filtrowania wyższą niż normalne, mającą na celu zapewnienie jak najlepszych wyników czyszczenia i poszanowania aktualnych norm i certyfikatów europejskich.
Wykorzystując do budowy głównie krajowe lub Europejskie komponenty odkurzacze UnIVac charakteryzuje  wysoka jakość i nie zawodność,

Napisz do nas
Aby wysłać wiadomość do odkurzanie-przemyslowe.pl skorzystaj z formularza.