Serwis maszyn czyszczących

Serwis maszyn, urządzeń czyszczących

Maszyny czyszczące, by pracowały niezawodnie, potrzebują nieustannej kontroli, jak i konserwacji. Jeśli szukają Państwo najlepszych fachowców, którzy zadbają o usunięcie wszelkich usterek, jak i bieżący serwis maszyn czyszczących, polecamy swoje usługi.

 
POOLMAR od lat działa w branży maszyn czyszczących oraz odkurzaczy przemysłowych. 
 
Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu czyszczącego, przez co urządzenia te znamy od podszewki. W związku z tym, możemy zaoferować kompleksowy serwis urządzeń czyszczących – zarówno na bieżąco, jak i w sytuacjach awaryjnych.

Kompleksowy serwis maszyn czyszczących
 
Nasze usługi obejmują szeroką paletę prac, związanych z konserwacją, serwisem oraz pomocą w sytuacjach wyjątkowych. Oferujemy m.in.: 
 
- bieżące serwisowanie i konserwację maszyn czyszczących – nasi serwisanci mogą dokonać okresowego przeglądu sprzętu i dokonywać prac naprawczych tak, by przedłużyć życie urządzeniom, którymi Państwo dysponujecie,
 
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – naprawy sprzętu czyszczącego,
- pomoc w sytuacjach awaryjnych – kiedy naprawa usterki sprzętu jest potrzebna natychmiast.
 
Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, a prace związane z maszynami czyszczącymi są także naszą pasją. Możecie więc Państwo liczyć na najwyższy poziom obsługi, który zagwarantuje Waszemu sprzętowi długie lata prawidłowego funkcjonowania. Jeśli interesuje Państwa nasz serwis urządzeń czyszczących, prosimy o kontakt. Wystarczy mail bądź telefon, by ustalić termin wizyty naszych fachowców!